Латина

Димензии: 200/93/85cm

Висина на седење 41 cm
длабочина на седење 55 cm
Димензија на лежај: 200/150cm

Description

Минималистичкиот дизајн, чистите линии и максималниот комфор го претвораат овој модел во ексклузивно парче мебел што можеби недостасува во вашите детски или гостински соби. Едноставноста на секој елемент го прави троседот визуелно разигран, а сепак елегантен. Дополнителната функција за спиење е како круна на овој модерен модел на тросед.