Нашата приказна..


Зинес ДООЕЛ постои на македонскиот пазар веќе од 1992 година. Започнавме со единствена визија која и по долги години се уште трае, креирање производ со врвен квалитет и дизајн. Постојано се усовршуваме, надоградуваме и го надополнуваме нашиот асортиман. Се проширивме меѓународно и веќе 19 години со нашите производи успешно ги задоволуваме потребите на европскиот пазар. ЗИНЕС произведува тапациран мебел, дизајниран само за ваша релаксација, консеквентно осмислен и инспиративно убав, секогаш надополнет со прекрасниот сјај на инокс. Во нашиот асортиман ќе најдете мебел за секоја соба од вашиот дом. Гарнитури за седење, кревети за спиење, фотелји и столици, дизајнирани да одговараат на вашиот стил и да го овозможат комфорот кој секојдневно е потребен.

Нашите услуги


furniture per wish

мебел по мерка

Создадете совршено парче мебел што одговара точно на вашиот простор. Висококвалитетен рачен мебел, прилагодено од вас да одговара на вашиот стил и вашиот простор.

5 year warranty

5 години гаранција

Ние не само што гарантираме најдобри цени, исто така гарантираме најдобар квалитет. Секоја ставка е изградена да трае, така што можете да го купите нашиот мебел со целосна доверба.

leather

Природна говедска кожа

Кожата е прв избор за гарнитурите за седење. Ниеден друг материјал не е така природен, пријатен, издржлив и прилагодлив. Кај нас можете да одберете мноштво различни бои и нијанси.

Нашите модели


Модерните дневни соби претставуваат центар на животот: активни сретнувалишта во секојдневието и прибежишта за смирување и опуштање. Ние ги вградуваме нашите визии за животот и седењето во светот на мебелот - на местата каде што без присила можете да живеете и комуницирате. Со висок квалитет, удобни и безвремено убави - такви се гарнитурите на ЗИНЕС. Со својата функционалност и чисти линии нашите производи одговараат на модерниот дизајн на живеење. Сите модели се истовремено комфорни и естетски изработени. Ние поставуваме високи стандарди во обработката и материјалите, затоа нашите производи претставуваат гаранција за квалитет и стил.

Vola

Firenze

Maldives

Singapore

Toscana

Blanca

Chantal

San Remo

Контактирајте нè


За сите ваши прашања и интереси ви стоиме на располагање преку телефон или порака.

Контакт информации

Адреса

Пат за Батинци бр.43
Скопје, Северна Македонија

Email

zines@zines.com.mk

Телефон

+389 70 249 633

Напишете ни порака